FURNITURE / Chairs and Stools / High chair 7107539
nr 710 7539
HIGH CHAIR
19th century, wear, damages.
1800-tal
Condition: slitage, skador
300
SEK 550
Monday August 22 2011
at 18:51:46
100 kr
150 kr
500 kr
300 kr